free site creation software

Decupage z Deco Hobby

16.02.2019

Ostatni dzień ferii w świetlicy poświęciliśmy motoryce małej. Tworzylismy szkatułki metodą decupage w Deco Hobby. Ferie uważamy za udane 😊

Gdyńskie Planetarium - Klub Rotary

14.02.2019

Czwarty dzień ferii zorganizowały nam Panie z Klubu Rotary. Mieliśmy możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych dla studentów w gdyńskim Planetarium na Wydziale Nawigacji Uniwersytetu Morskiego. W związku z walentynkami Panie przygotowały dla każdego slodki upominek. Po zakończeniu pokazu poszliśmy na spacer wzdłuż Mariny i gdynskiego Bulwaru. Bardzo dziękujemy Paniom z Klubu Rotary za zaangażowanie i zorganizowanie ciekawych zajęć.

Zajęcia z kolografii - Pracownia Artystycznej Grafiki i Introligatorstwa

13.02.2019

Trzeciego dzień byliśmy na zajęciach kolografii w Pracowni Artystycznej Grafiki i Introligatorstwa w Pucku. Tworzyliśmy matryce za pomocą materiałów o różnej fakturze- technika collage. Zapoznaliśmy się z narzędziami niezbędnymi do tworzenia grafiki używanymi w XIX w. Zajęcia zwięczyliśmy spacerem po starówce i molo puckim.

Majsterkowo Castorama

13.02.2019

Drugi dzień ferii już za nami. Dzisiaj byliśmy na warsztatach majsterkowo w Castoramie w Rumii. Samodzielnie robiliśmy skrzynki na narzędzia, karmniki dla ptaków oraz samoloty za pomocą młotków i gwoździ. Okazało się, że wszyscy mamy zdolnosci manualne 😊 Bardzo dziękujemy Pani Małgosi, która tym razem zabrała nas w świat konstrukcji drewnianych.

Warsztaty chemiczne - WittLab

11.02.2019

Ferii czas start. Pierwszy dzień pełen emocji już mamy za sobą. Uczestniczyliśmy w warsztatach chemicznych organizowanych przez WittLab w Rumii. Pani Magdalena Witt zabrała nas w świat nauki i naprawdę było warto. Każdy uczestnik miał możliwość stworzyć swój własny "slime". Potem zrobiliśmy kilka eksperymentów sensorycznych. Dzień uważamy za udany.